Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Соціальна реклама » Соціальна реклама - уперше в університеті


Соціальна реклама - уперше в університеті

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Уперше в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, як і у вищій школі України,  буде викладатися автономно нова дисципліна "Соціальна реклама". ЇЇ запроваджено як спецкурс для студентів нової спеціальості "Реклама і зв"язки з громадськістю". яку відкрито торік. коли було й здійснено перший набір (51 студент).
Лектор і викладач практичних занять - доцент Валентин В.БУГРИМ, академік-рекламолог. відомий дослідник української і зарубіжної соціальної реклами, автор першого законопроекту "Про соціальну рекламу" (зареєстрованого у ВР УКраїни як надходження 30 січня 2005 р.)
[i]
[/i]
Уперше розроблено і затверджено нову Робочу навчальну програму дисципліни "Соціальна реклама" за Болонською системою, з якою можна ознайомитися у автора спецкурсу.[/b][/i]

Отредактировано Valentyn V. BUGRYM (2008-07-02 20:05:31)

0

2

скажіть, будь ласка,  коли відбудеться кастинг для студентів  2008 року?? Дякую!

0

3

Дякую, передусім, Вам, Roksolanо, за інтерес та участь у Форумі...
Обов"язково дотримуватимося Уістона Черчіля...
Кастинг чого/на що?

В.Б.

0

4

Шановний Валентин Володимирович,
я хотіла дізнатися про набір студентів на спецкурс "Соціальна реклама". Мені цікаво, що собою представляє соціальна реклама у більш глибшому розумінні цього слова. І чи буде спецкурс відкритий у цьому 2008 році? Дякую.

0

5

Підтримую Роксолану в її цікавості)
мабуть, питання було в тому, чи доступний спецкурс для ВСІХ бажаючих, або ж буде проведений певний кастинг, на зразок співбесіди на Міжнародну журналістику.

ЗІ Вже чекаю його з нетерпінням) тобто, спецкурсу. Хотілося б дізнатися, на якому курсі ми зможемо його відвідувати. Завчасно дякую)

0

6

Шановні Роксолана і Катеринка!
Нагадайте за соцрекламу і я все вам розповім...
В.Б.

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Соціальна реклама » Соціальна реклама - уперше в університеті