Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » РЕКЛАМА МЕДІА ГАЛУЗІ


РЕКЛАМА МЕДІА ГАЛУЗІ

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Actung! УВАГА!! Attention!!!

У контексті опанування новою дисципліною "Вид діяльності (у медіа галузі): вступ до виду (2 курс РЗГ), викладач - доц. Бугрим В.В., згідно з Болонською модульно-рейтинговою системою та враховуючи карантинну ситуацію у ВНЗ УКраїни, зокрема, у Київському університеті та Інституті жуналістики відповідно до рішення Кабінету Міністрів, необхідністю набирання студентами балів, що рекомендовано дирекцією ІЖ, - оголошуються такі конкретизовані завдання із зазначеної дисципліни:
Завдання 1.
Власне тлумачення реклами медіа галузі (ЗМІ) у конспекті та на Інтернет-форумі сайта лектора. (У даній рубриці)...

Завдання 2.
Укладення словничка термінів з реклами медіа галузі.

Завдання 3.
Побудова - „Таблиця медійно-рекламного ринку (2009 р.)”.
Побудова – „Таблиця суб’єктів медіа галузі та її продукції”.

Завдання 4.
Завершення розробки маркетингово-інформаційних матриць „5 P” на визначені медіа об’єкти галузі.

[b]Завдання 5.[/b]
Розробка  таблиці „Переваги, недоліки і пріоритети  друкованої реклами медіа галузі”.
Розробка таблиці "Переваги, недоліки і пріоритети прес-реклами медіа галузі".

Завдання 6.
Підготовка матеріалів (оригінал-макетів, інше) для участі у ІV Національному фестивалі соціальної реклами (тематика, вид і форми, кількість – за власним вибором).

Опрацювання рекомендованої - основної, додаткової літератури та
Інтернет-джерел із дисципліни (Конспект).

Кафедра реклами та зв"язків з громадськістю

0

2

Медіа галузі реклама -
Для мене просто новизна.
Цей термін вперше я почула
Із  уст самого Бугрима!
Але на жаль, не записала…
Тому, усе що написала
судіть не строго, я старалась…)
    Реклама медіа галузі – це узагальнююче поняття засобів комунікації зі споживачем для передачі йому рекламного повідомлення.

0

3

Реклама медіа галузі- це дуже перспективний та найефективніший вид реклами. Це засіб комунікації із споживачем для передачі інформації, як великій кількості споживачів (масмедіа), так і персональній (діректмедіа), її тематика і зміст співпадає з інтересами потрібної цільової аудиторії.

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » РЕКЛАМА МЕДІА ГАЛУЗІ