Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Зв'язки з громадськістю » Вища школа реклами, іміджмейкінгу та піару


Вища школа реклами, іміджмейкінгу та піару

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня, шановний пане Валентине!

Я прочитала на Вашому сайті, що Ви були засновником  і директором Вищої школи реклами (з 1995 р. - Вищої школи реклами і паблік рилейшнз).
А чому Ви зараз не продовжуєте керувати цією школою??
Мені дуже цікаво, тому що я якраз шукаю короткотермінові курси або школу піару (3-4-5 місяців) і зацікавилася саме вищою школою РІП при державному університеті Шевченка, але не можу знайти ніяких відгуків від людей, які вже проходили цю школу, хто є її випускниками. Чи справді ця школа дає гарні знання - основи з реклами та піару, чи варта вона витрачених коштів та часу і чи дасть реальні переваги при пошуку роботи у сфері зв'язків з громадськістю.

Заздалегідь вдячна Вам за відповідь!

0

2

Доброго часу Доби, шановна YuliKo!
Дякую за Відгук! Щоби обговорити поставленя вами актуально-складні запитання - краще це зробити на переговорах... У мене оптимум - четвер, середина дня..
В.Б.

0

3

Дякую за запрошення, я б із цікавістю зустрілася з Вами.
Але я працюю з 9 до 18 кожний робочий день, тому у четвер в середині дня ніяк не зможу.
Можливо можемо обговорити цю тему на форумі?
(Мені здіється, що саме для цього то він і створений...)
Або хоча б призначити день  переговорів на годину після 18 або у вихідний.
Дякую.

0

4

Д. часу доби Вам. Перепрошую за затримку. Очевидно, що оптимальніше обговорити у вихідні. Передзвоніть...

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Зв'язки з громадськістю » Вища школа реклами, іміджмейкінгу та піару